Електронний платіжний сервіс Мастерпасс: переваги гаманця

Міжнародна платіжна система Mastercard постійно розвивається, щоби пропонувати клієнтам нові послуги та зручні сервіси. Одним із таких сервісів є електронний гаманець Masterpass. Це швидкий і безпечний спосіб, за допомогою якого клієнти можуть здійснювати онлайн-розрахунки й оплачувати покупки.

Що таке Мастерпасс

Завдяки електронному платіжному сервісу Мастерпасс ви можете швидко та безпечно здійснювати онлайн-покупки, адже всі ваші платіжні дані та адреса доставки надійно захищені та зберігаються в одному місці. Для використання сервісу достатньо тільки створити обліковий запис, прив’язавши до нього дебетову або кредитну картку.

Безпека клієнтів є одним із найголовніших пріоритетів платіжної системи Мастеркард. У зв’язку з цим для захисту даних використовуються надійні сервери та новітні технології, що відмінно зарекомендували себе на практиці.

Користуватися електронним гаманцем Masterpass можна повністю безкоштовно, прив’язавши до нього будь-які типи карток: кредитні або дебетові, до того ж не тільки Mastercard, а й American Express, а також Visa. Виняток становлять лише додаткові СМС-оповіщення, плата за які стягується відповідно до тарифів мобільного оператора користувача.

Три причини спробувати Мастерпасс

Сервіс Masterpass надає багато переваг клієнтам платіжної системи Mastercard.

  • Ви не витрачаєте зайві сили та нерви. Всього один раз прив’язавши свої картки до електронного гаманця Мастерпасс, ви позбавляєтеся необхідності кожного разу вказувати платіжну інформацію під час здійснення покупки. Просто зайдіть на сайт продавця-партнера Мастеркард, виберіть банківську картку й адресу для доставлення товару.
  • Ви економите час. Усі платіжні дані, а також спосіб й адреса доставки, вже вказані у сервісі. Вам не потрібно вводити їх кожного разу під час оформлення покупки, тому онлайн-шопінг стає зручнішим і швидшим.
  • Ви можете розраховувати на унікальні пропозиції. Користувачі сервісу Masterpass отримуватимуть ексклюзивні пропозиції від продавців, які є партнерами Mastercard.

Завдяки цьому ви можете з упевненістю здійснювати онлайн-покупки, оплачуючи їх з одного надійного аккаунта Мастерпасс. Додаткову інформацію або персональну консультацію ви можете отримати, звернувшись на гарячу лінію Мастеркард: 0 (800) 33-24-12.

Електронний платіжний сервіс Мастерпасс: переваги гаманця

You may also like...