Кокосові ортопедичні матраци — ідеальний вибір для любителів жорстких спальних поверхонь

Багато хто знає про те, що здоровий сон залежить від багатьох чинників, один з яких — «правильний» матрац. При виборі в інтернет магазині magdek.com.ua вам можуть запропонувати і ортопедичні матраци Матролюкс, Неолюкс, Велам і інших виробників. І покупці все частіше придбавають кокосові матраци.

Річ у тому, що такі моделі виготовлені з натурального екологічно чистого кокосового волокна — койры. Витягається це волокно з міжплідника улюбленого нами кокосового горіха. Відомий цей матеріал ще з часів древньої Індії, а сталося слово «койра» з древньої мови малаяли (південно-західна Індія) і переводиться як «мотузок». Є і ще такий цікавий факт про кокосовий матеріал — він не псується, не гниє ні при якому стані — ні у вологому, ні в сухому. Це усе завдяки змісту у волокні лингина, що є своєрідним природним полімером. До усього іншого матрац виготовлений на основі природного кокосового волокна, не абсорбує вологу.

кокосові матрациЦікаво було б дізнатися, як же ці волокна витягаються з плодів, внаслідок чого ми отримуємо жорсткі моделі. Для виробництва підходять виключно дозрілі горіхи. Після збору їх поміщають у ванни і вимочують від декількох десятків днів до декількох місяців. Потім так звану шкірку відділяють від м’якуша. Волокна, які вибираються від оболонки, вирушають на сушку і обробку, а сам горіх використовується в кулінарних виробах.

Потім проводиться сортування волокон : довгі підходять для виготовлення койровых ниток, а коротшими волокнами набивають матраци, а також подушки. Довгі нитки відправляють виготівникам матраців, які у свою чергу створюють ортопедичний шар шляхом переплетення і просочення латексом, після чого матрац стає еластичнішим і його міцність значно покращується. Таким чином і створюються ортопедичні моделі Матролюкс, Неолюкс, Велам і інших виробників різних країн.

Раніше матраци виготовлялися із спресованих волокон. Але, як показала практика, такі моделі не довговічні, тому що починають кришитися, і на місці постійних навантажень з’являються пролежні. Нині виробники використовують латексированную кокосову койру, тому як з нею таких проблем не виникає.

Але вирішальну роль при виборі спальної основи грають ортопедичні властивості вибираної моделі, зокрема, особливості кокосового волокна. Деякі при випробуванні матраца подумають, що він дуже жорсткий. Дійсно, рівень жорсткості у нього найвищий, але саме цей показник і відрізняє кокосові матраци ортопедичні від звичайних. Властивості, які має матеріал (волокно), допомагають справлятися з серйозними порушеннями опорно-рухового апарату. Але це не означає, що на таких матрацах можуть спати тільки люди з відповідним діагнозом, а усі люди, які бажають забезпечити собі здоровий сон.

При усіх таких якостях кокосові матраци ще також дуже добре вентилюються (за рахунок волокнистої структури), не гігроскопічні. А це означає — ніякої вогкості і прілості, запахів і постільних паразитів. І, що важливо, приміром, більшість компаній мають у своєму асортименті і для дітей (навіть для новонароджених). Адже від того, на якій поверхні спатиме малюк, залежить його розвиток і формування опорно-рухової системи, а головне — хребта. Матраци гігієнічні, тому як виготовлені з натурального екологічно чистого матеріалу.

Таким чином, віднесіться серйозно до вибору постільного приладдя, адже здоров’я — це здоровий сон.

You may also like...