Професійна допомога наркозалежним у Києві

Реабілітаційний центр «Реванш» у Києві надає повний комплекс послуг, що дозволяють назавжди позбавитися від наркотичної залежності. Реабілітація проводиться конфіденційно. Кожному пацієнту гарантований індивідуальний підхід і досягнення стабільної ремісії.

Комплексне лікування наркотичної залежності

Реабілітація при наркоманії проходить в умовах госпіталізації. Пацієнтам забезпечується цілодобовий медичний нагляд, що дозволяє надати своєчасну допомогу, скоригувати терапевтичний курс. Перебування в центрі повністю виключає ймовірність придбання і вживання наркотичних речовин, а, отже, і можливого рецидиву.

Програма лікування наркозалежності складається з декількох послідовних етапів:

  • проведення попередньої діагностики;
  • детоксикація організму, медикаментозне лікування, антидотна терапія;
  • психологічна реабілітація;
  • ресоціалізація (соціальна реабілітація).

Після завершення лікувально-відновного курсу випускникам надається терапевтичний супровід, що передбачає психологічну та соціальну допомогу.

Переваги лікування наркоманії у реабілітаційному центрі

Лікування наркотичної залежності в приватних спеціалізованих установах проходить значно ефективніше, ніж у державних наркологічних, і має безліч переваг:

  1. У першу чергу кожному пацієнту гарантуються анонімність, нерозголошення особистих даних і суворе дотримання політики конфіденційності. Відсутність взяття на облік дає можливість уникнути громадського осуду та численних проблем у подальшому житті, після закінчення лікувального курсу.
  2. Сам центр нагадує не лікарню, а комфортабельний заміський котедж, оснащений сучасними меблями та всім необхідним для лікування і проживання реабілітантів.
  3. У центрі не обмежуються короткостроковими методами лікування у вигляді кодування або програми Детокс. Для реабілітантів проводяться індивідуальні та колективні заняття психотерапією. Велика увага приділяється організації дозвілля, цікавому та пізнавальному проведенню вільного часу, занять спортом, творчістю, фізичною працею.
  4. Фахівці центру прагнуть допомогти своїм підопічним сформувати правильні мотивації, життєві цілі та здорові звички. Навчають їх дисципліні та відповідальності за власні вчинки. Увага приділяється особистісному розвитку і духовному зростанню людини, розкриття його внутрішнього потенціалу.

Завдяки всьому цьому людина не тільки позбавляється від патологічної залежності, але й відкриває в собі приховані таланти, знаходить нові захоплення і товаришів-однодумців. Наявність життєвих цілей, чітких планів і самореалізація надзвичайно важливі для попередження можливого рецидиву.

Отримати більш детальну інформацію про лікування наркоманії у київському реабілітаційному центрі «Реванш» можна в телефонному режимі або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua/.

You may also like...