Ремонт телефонів Самсунг

Телефони Самсунг користуються підвищеною популярністю та попитом у більшості країн світу. Наші співвітчизники не є винятком: згідно зі статистичними даними приблизно кожен п’ятий з них є власником мобільного гаджета даного бренду. Пояснення цьому факту дуже просте.

По-перше, компанія Samsung випускає телефони в усіх цінових сегментах — від дешевих простих апаратів до моделей преміум-класу. І кожна людина без проблем може без проблем вибрати телефон з оптимальним для себе набором опцій і за прийнятною для себе ціною. По-друге, всі гаджети Самсунг, незалежно від своєї вартості, відрізняються високою якістю та підвищеною надійністю.

Але, на жаль, будь-яка високотехнологічна техніка, включаючи мобільні телефони і смартфони, через певний час виходить з ладу. Якщо говорити про гаджети Samsung, то у більшості випадків причиною поломок є порушення власниками рекомендованих правил експлуатації або необережне поводження зі своєю технікою. Також телефони можуть перестати працювати через природний знос окремих компонентів, і зрідка — через заводський брак.

заміна дисплея samsung

Фахівці з ремонту смартфонів добре знають, що заміна дисплея Samsung — найбільш затребувана послуга. На верхньому склі утворюються тріщини через падіння апарату з висоти, здавлювання або сильного удару. Якщо своєчасно не замінити скло, то тріщини неминуче почнуть збільшуватися, і проблема може значно погіршитися. При цьому потрібно враховувати, що у багатьох нових моделях Самсунг доводиться міняти повністю дисплейний модуль, який складається зі скла, сенсора та дисплея, склеєних воєдино по всій поверхні.

Інші, найбільш часті поломки:

  • Не працює тачскрін (сенсорний екран). При цьому немає тріщин або інших видимих пошкоджень екрану. Сенсор не спрацьовує зовсім або тільки в певній частині екрана, немає реакції на дотик або спрацьовування відбувається в іншому місці.
  • Проблеми з матрицею дисплея. На екрані може повністю або частково відсутне зображення, картинка може бути нечіткою, з кольоровими смугами, розводами або темними плямами.
  • Немає підсвічування дисплея.
  • Не працюють окремі кнопки управління або на клавіатурі, мікрофон, динамік, камера або будь-які інші опції.

У всіх таких і подібних випадках найрозумніше рішення — звернутися до солідної ремонтної майстерні, де є в наявності спеціальне діагностичне обладнання та програмне забезпечення, а також оригінальні запчастини до телефонів різних моделей. Якщо ж поблизу такої майстерні нема, то можна надіслати пошкоджений гаджет для ремонту до київського Сервісного центру M-FIX, контактні дані котрого наведені на сайті тут — https://m-fix.com.ua

You may also like...