Як обрати ігрову приставку?

Досить часто батьки, які бажають зробити своїй дитині гарний подарунок замислюються на питанням: придбати новий ігровий комп’ютер, чи нову ігрову приставку? Зазвичай обирають перший варіант, адже він більш практичний. Проте придбання комп’ютера не завжди є вірним рішенням.

Чому краще придбати ігрову приставку?

Комп’ютер значно відрізняється від консолі не тільки тим, що на ньому можна робити безліч інших справ. Розберемо, чому ігрова приставка краще:

  1. На ній можна грати в ігри, які не випускають для комп’ютерів.
  2. На ігровій приставці ви можете грати навіть “тяжкі” для комп’ютера ігри. Причому у досить гарній якості.
  3. Деякі приставки ви можете взяти з собою на вулицю і грати не тільки вдома.
  4. Можливість грати не тільки одному, а й з друзями у великій компанії.

На що варто звернути увагу при виборі ігрової приставки?

Для того, щоб не прогадати з вибором консолі, вам необхідно розібратись з найбільш важливими характеристиками. А саме: тип консолі, виробник, обсяг консолі та інші. Перейдемо безпосередньо до їх аналізу.

Тип консолі

Ігрові приставки поділяються на стаціонарні та портативні. Класичним є перший варіант. Така приставка під’єднується до вашого телевізору. Таким чином ви можете грати в ігри високої якості разом з друзями не виходячи з дому. До такої ігрової приставки ви також можете під’єднати інші прилади керування, такі як кермо, пістолет, або педалі.

Портативні консолі також можна під’єднати до телевізора. Проте у них є вагома перевага. Ви також можете портативну ігрову приставку взяти з собою на вулицю і грати безпосередньо на самій консолі. Її заряду вистачить, щоб користуватися гаджетом протягом дня без перешкод. Так само як і в стаціонарній приставці, ви можете грати не тільки один, а і з друзями.

Виробник ігрової приставки

Найбільшу популярність мають консолі від компаній Sony, Nintendo, Microsoft. Розберемо відмінності між цими виробниками:

  • Ігрові приставки від Sony є найпопулярнішими серед інших представників. Вони мають досить витончений дизайн та потужний функціонал. Ігри на цій ігровій приставці мають високу графічну якість та підвищену продуктивність.
  • Набирає популярність нова консоль Nintendo Switch. Ця ігрова приставка поєднала в собі як стаціонарний тип, так і портативний. Таким чином, ви можете грати в ігри у високій якості не тільки вдома на телевізорі, а й в дорозі.
  • Остання модель ігрової приставки від Microsoft приємно здивувала всіх шанувальників консолей. Адже виробники змогли досягти роздільної здатності 4К в своїх іграх. Таким чином ігри стали більш реалістичними і захоплюючими.

Жорсткий диск

Чим більше обсяг вінчестеру на ігровій приставці, тим більше ігор вона може вмістити в себе. Також консолі з більш ємним жорстким диском дозволяють грати у досить “важкі” ігри. Бажано, щоб вінчестер мав від 500 гігабайт до 1 терабайту ємності.

Деякі консолі мають менший обсяг жорсткого диску, проте в них є можливість підключення зовнішнього диску.

Характеристики ігрових приставок

Також варто звернути увагу на процесор консолі. Найкращим варіантом буде процесор AMD, яка має вбудовану графічну технологію та високу продуктивність. Завдяки цьому консолі мають швидку обробку даних та невисоке енергоспоживання.

Оперативна пам’ять також грає високу роль у працездатності консолі. Чим її більше, тим краще працює система.

Щоб придбати ігрові приставки перейдіть за посиланням https://retromagaz.com.

You may also like...